• يکشنبه 12 آذر 1402
  • آخرین به‌روزرسانی : چهارشنبه 8 آذر 1402
روی سازمان‌های بین‌المللی در دفاع از مظلومان سیاه است

روی سازمان‌های بین‌المللی در دفاع از مظلومان سیاه است

حجت‌الاسلام والمسلمین امان‌الله علیمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، اظهار داشت:

در روزهای اخیر شاهد جنایات جنگی رژیم صهیونیستی و حامیان آن در تهاجم وحشیانه به بیمارستان‌ها و قتل‌عام نوزادان، شیرخواران، کودکان، زنان و بیماران و فجیع‌ترین صحنه‌های ضد بشری تمدن جاهلیت مدرن غربی جلوی چشم جهانیان بودیم.

وی با بیان اینکه دل‌ها خون است باید از اعماق جان فریاد برآورد و به قیام برای دادرسی مظلومان برخاست، گفت:

وای بر این جنایت‌کاران و بر حامیان این جانیان، وای بر دولت‌های خاموش و ذلت بر آنان‌ که با این غاصبان جلاد هنوز رابطه دارند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روی سازمان‌های بین‌المللی با نام‌های دهن‌پرکن، ولی بی‌رمق در دفاع از مظلومان سیاه است، افزود:

باید بر ملت‌های مسلمان شریف‌زادگان لبنان و یمن و دیگر بلاد اسلامی و همه آزادگان جهان و ملت شریف ایران در همبستگی با مردم شجاع و مظلوم فلسطین و غزه و محور مقاومت سلام و درود فرستاد.

وی با تقدیر از موضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مظلومان و مخاصمه با ظالمان، بیان کرد: امیدواریم که خداوند قهار و منتقم جباران و شکننده جباران و مستکبران، صهیونیست‌ها و حامیان آنان هلاک کرده و به مسلمانان و سپاهیان اسلام نصرت و عزت کرامت کند.

حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی با تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت:

حضرت زینب(س) دردانه اهل بیت نبوت و شخصیتی تاریخ‌ساز در امت اسلام، بلکه جهان بشری و شخصیت جامع همه‌ خوبی‌ها و اسوه‌ برجسته‌ صبر و استقامت در راه حاکمیت حق و مبارزه با ظالمان و متجاوزان است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش حضرت زینب(س) در ثمردهی قیام حیات‌بخش امام حسین(ع) در تبیین و روایت‌گری حقیقت این قیام‌تمدن‌ساز و هدایت بشر به پیروی از آن، افزود: مقاومت اسلامی در این دوران در غزه، فلسطین، لبنان، یمن و سایر بلاد، پرتوی از آن قیام تاریخ‌ساز است.

لینک خبر  https:/tn.ai/2991188