• دوشنبه 3 مهر 1402
  • آخرین به‌روزرسانی : دوشنبه 3 مهر 1402
پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار

پیام حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی نماینده مردم شریف و نجیب استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت ۱۷مردادماه روز خبرنگار.

بسم الله الرحمن الرحیم .

ن ۚ وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ (قرآن کریم) .

سلام و صلوات خدا بر خبرنگاران عزیزی که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمداران بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه گر جهانی قرار داده‌اند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه‌ورزی و تبیین حقیقت و مبارزه با جهل و جهالت را به خبرنگاران عزیز تبریک عرض میکنم.

خاطره شهدای اصحاب رسانه گرامی می‌دارم و جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی شفاف، مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

اگر زحمت خبرنگار نباشد، لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود خبرنگار آن را حفظ می‌کند و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهد. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌هاى خبرنگاران در تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، کارها تثبیت نمیشود. مناسبت ارزشمند «روز خبرنگار » را خدمت شما و تمامی خبرنگاران تبریک میگویم.

در سایه توجّهات خاصّه حضرت بقیه الله الاعظم" ارواحنا فداه" و پیروی از تدابیر و اوامر رهبر معظّم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) در رسالت بزرگ خویش، با ثبات قدم موفّق و سربلند باشید.