• يکشنبه 12 آذر 1402
  • آخرین به‌روزرسانی : چهارشنبه 8 آذر 1402
مواضع ایران برحسب اعتماد به‌مکتب اهل‌بیت(ع) است

مواضع ایران برحسب اعتماد به‌مکتب اهل‌بیت(ع) است

حجت‌الاسلام والمسلمین امان‌الله علیمرادی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان؛ گفت:

جنایاتی که در غزه توسط رژیم صهیونیستی به فرماندهی آمریکا مستکبر انجام می‌شود، روی تمام جنایات تاریخ را سفید کرده است چرا که آنان علنی و آشکارا این جنایات را انجام می‌دهند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:

رژیم صهیونیستی محل درمان و رسیدگی به مظلومان و مجروحان را هدف حملات قرار داده است و از هر جنایتی که تصور شود، دریغ نکرده‌ است و این روسیاهی و رسوایی در تاریخ خواهد ماند که البته این نشانه یک حقیقت است و آن حقیقت این است که این نظام سیاسی رو به‌ افول است.

وی با تأکید بر اینکه نظامی که خود را در ورطه نابودی و هلاکت می‌بیند، برای او هر جنایتی مباح می‌شود، اظهار کرد:

جنایات فجیع رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم می‌کنم و از همه کسانی که به هر نحو می‌توانند از ادامه این جنایات جلوگیری کنند، می‌خواهیم که در این زمینه اقدام کنند.       حجت‌الاسلام والمسلمین علیمرادی تصریح کرد:

این اتفاقات مواضع حکیمانه، صحیح، عالمانه و انسانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل و مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان داد؛ آن حقیقتی را که امام خمینی(ره) از ابتدا فرمودند، رژیم صهیونیستی، رژیم غاصب، غده سرطانی و آمریکا شیطان بزرگ است و هم اکنون همه این حقایق برای همگان آشکار شده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود:

ملت ایران در رأی به جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی به روحانیت و امام راحل اعتماد کرد که این اعتماد کاملا به‌جا بود و مبنا داشت؛ چرا که ملت ایران دوره‌های مختلف را تجربه کرده بودند و تنها قشری که وفادار و آماده است وجود خود را فدای ملت و دین کند، عالمان و مراجع دین هستند.

وی ابراز کرد: مواضع ملت ایران بر حسب اعتماد به عالمان دین، اسلام و مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام است و بر همین اساس تاکنون جریان حق در برابر جریان باطل ایستاده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیمرادی خاطرنشان کرد:

امروز ایران اسلامی توانسته مواضع خود را بیان کند و مقاومت اسلامی را در نهایت استحکام در سراسر منطقه سامان دهد؛ همچنین این نظام مقدس توانسته است انسان‌های بزرگی همچون سردار سلیمانی را تربیت و به عنوان مرد میدان در تمام میدان‌های تبیین حقیقت، مبارزه با باطل، فرهنگ، پاسداری از ارزش‌های اصیل ملی و دینی تربیت کند.

https://rahearman.ir/story/vpajn لینک خبر