• دوشنبه 13 آذر 1402
  • آخرین به‌روزرسانی : چهارشنبه 8 آذر 1402

سلام خدا بر بسیج و بسیجی

بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند.

جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون های مجلس خبرگان رهبری .

یازدهمین و آخرین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری «دوره پنجم»،

ضایعه ارتحال عالم مجاهد، روحانی وارسته حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ علی تویسرکانی

ضایعه ارتحال عالم مجاهد، روحانی وارسته حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ علی تویسرکانی ( رحمه الله علیه) را به خانواده محترم و همه بستگا ن ، دوستان ، روحانیت و مردم انقلابی راور تسلیت عرص میکنم.

میلاد فرخنده‌ی حضرت زینب سلام‏‌الله‌علیها و روز پرستار

خجسته میلاد پیام‌رسان کربلا، مظهر مهربانی و عطوفت، عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری( سلام‌الله‌علیها،) بر تمامی شیعیان مبارک باد.

روی سازمان‌های بین‌المللی در دفاع از مظلومان سیاه است

نماینده استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه این روزها شاهد فجیع‌ترین صحنه‌های ضد بشری و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بودیم، گفت: روی سازمان‌های بین‌المللی با نام‌های دهن‌پرکن ولی بی‌رمق در دفاع از مظلومان سیاه است.

مواضع ایران برحسب اعتماد به‌مکتب اهل‌بیت(ع) است

مواضع ملت ایران بر حسب اعتماد به عالمان دین، اسلام و مکتب اهل‌بیت علیهم‌السلام است و بر همین اساس تاکنون جریان حق در برابر جریان باطل ایستاده است.

بازدید نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری از خبرگزاری رسا

حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد.

دوره بالندگی حرفه‌ای اساتید بسیجی دانشگاه فرهنگیان کرمان

پیامبر صلوات الله علیها خود به کمال رسیدند و به بشر ماموریت دادند که به سمت و سوی حق تعالی ومتعالی شدن حرکت کند ودر همین راستا همه متدینین ماموریت دارند که به سمت وسوی حق تعالی ومتعالی شدن حرکت کنند.

سال‌روز رحلت حضرت معصومه (سلام‌الله‌علیها)

وجودی مبارک و پر خیر حضرت معصومه (سلام‌الله‌علیها) این دختر تربیت‌شده‌ٔ اهل‌بیت پیغمبر، بذر معرفت و ولایت در دل‌های مردم قم پاشید.به برکت این کار مبارک قم پایگاهی شد که انوار علم و معارف اهل‌بیت از آن به سراسر دنیای اسلام منتقل می‌شود.

نمایش 1 تا 10 از 166